Veteráni na Truc Sportovní vozy
1968

Porsche 911 R

Poptávka
18
  • 2 350 000 Kč
Registrace vozu: 1968
Převodovka: Manuální

Porsche 911 R (replika - 1967)

Detailní replika 911 R s úpravou pro rally.

  • šestiválcový motor o objemu 1991 cc.
  • spojka AP Competition
  • hliníková převodovka 911
  • 50% diferenciál ZF s omezeným prokluzem
  • ochranná klec certifikovaná FIA
  • karburátory Weber 40 IDA, filtry K&N
  • hydraulická ruční brzda
  • Brantz Tripmaster
  • 4 přední světlomety Cibie

Velmi unikátně postavené Porsche, které začalo žít v roce 1968 jako 912. Bylo dovezeno z USA do Anglie, kde proběhla kompletní rekonstrukce. Vůz byl kompletně odstrojen, načež byly všechny švy karoserie svařeny pro větší pevnost. Vůz byl poté odbornou firmou přestavěn na rally verzi a osazen přestavěným hliníkovým motorem 2.0 S z roku 1968 (typ 901/02).

Vůz od kompletní přestavby najel pouze 6000 km. Celá rekonstrukce je zdokumentována fotografiemi. Co se týče dokumentace, nechybí různé faktury, historické papíry, technická dokumentace, revize, evidenční papíry a manuály. Vůz lze použít jako soutěžní vůz, ale lze jej také snadno přestavět zpět na repliku 911R snížením podvozku, namontováním kol Fuchs a výměnou interiéru za jiná sedadla.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420608166878(i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference