Veteráni na Truc Sportovní vozy
1974

Porsche 911 Targa

Poptávka
23
  • 1 400 000 Kč
  • 55 000 $
Stav tachometru: 17544
Registrace vozu: 1974
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 165

Porsche 911 není potřeba představovat – dlouhá historie a zásadní vliv na vývoj sportovních automobilů z něj dělá neopomenutelnou klasiku, kterou je třeba vnímat. Jednotlivých verzí bylo mnoho, s rokem 1974 přišly nové nárazníky splňující americké limity ochrany při nízkých rychlostech. V tom samém roce došlo ke zvýšení objemu motoru na 2687 cm3 a zvýšení výkonu, který činil 165 koní. Dost síly při hmotnosti 1120 kg.

Nabízený vůz z roku 1974 je G-series Targa se zmíněným motorem 2,7 litru. Aktuální stav je velmi hezký – zajímavostí je původní lak, a to pouze s výjimkou lakovaného zadního nárazníku a pravých dveří. Lak je celkově velmi zachovalý. Dobrou zprávou je také fakt, že vůz prošel servisem – kromě olejů, filtrů a kapalin došlo na přetěsnění motoru, nové jsou svíčky, kabely, rozdělovač a další prvky. Servisem prošel také vstřikovací systém Bosch K-Jetronic. Celkově velmi hezké klasické Porsche 911 je aktuálně přihlášené na českých veteránských značkách a připravené na projížďky za slunných jarních a letních dní.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference