Veteráni na Truc Sportovní vozy
1931

Chevrolet Independence Sport

Poptávka
14
  • 1 050 000 Kč
Registrace vozu: 1931
Převodovka: Manuální

Chevrolet Independence Sport (1931)

  • -3,2 litrový řadový šestiválec „Stovebolt“, manuální převodovka
  • poměrně vzácná verze kabrioletu
  • po generální opravě motoru
  • skládací střecha v perfektním stavu

Tento Chevrolet byl kolem roku 1994 dovezen z Kanady a od roku 1997 je vůz v držení jeho současného majitele: nadšence, který se o vůz vždy s vášní staral a používal jej. Vůz byl dobře udržován: motor byl preventivně repasován. Byl také osazen nový chladič a vyměněno brzdové obložení. Plátěná střecha a pneumatiky jsou jako nové. Vůz má sklopné sedadlo „rumbleseat“ (také známé jako sedadlo tchyně). Výrazné jsou velké světlomety, drátěná kola a kufr na zádi vozu. Kromě spolehlivého technického stavu je vůz v pořádku i po kosmetické stránce. Interiér je také v bezvadném stavu. Zkrátka bezproblémové "předválečné auto", na které je radost pohledět.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420608166878(i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference