Veteráni na Truc Sportovní vozy
1996

Morgan Plus 8

Poptávka
16
  • 1 570 000 Kč
Registrace vozu: 1996
Převodovka: Manuální

Morgan Plus 8 (1996)

  • 3,9 litrový motor V8 s výkonem 185 koní, manuální převodovka
  • barva Ferrari Le Mans Blue Metallic a kožená červená sportovní sedadla
  • originální servisní knížka, objednávkový formulář, nákupní faktura
  • boční okna, kryt zavazadlového prostoru, kryt rezervního kola a skládací střecha v tmavě modrém provedení
  • bohatá dokumentace

Počet najetých kilometrů je pouhých 42 681 mil, což je na tento typ vozu velmi málo. Pod kapotou je původní V8 o objemu 3,9 litru. Motor disponuje přibližně 185 koňmi a točivým momentem 235 nm. Zrychlení z 0-100 km/h za působivých 6 vteřin. Maximální rychlost je 200 km/h. Motor je spřažen s 5 stupňovou manuální převodovkou, která řadí hladce a bezproblémově. Palubní deska má několik měřičů teploty chladicí kapaliny, tlaku oleje, voltmetru, teploty, měřidla benzínu a teploty oleje.

Legendární Morgan Plus 8 debutoval v roce 1968 a spojil tehdejší motor Rover V8 s klasickým podvozkem Morgan. Tento roadster, známý svým nadčasovým designem, ručně vyráběnou karoserií a silným výkonem, se stal ikonou v automobilovém světě. Během desetiletí se Plus 8 vyvíjel a uvedl na trh několik generací s aktualizacemi v technologii a designu. Výroba byla ukončena v roce 2004, ale v roce 2012 byla obnovena s modernějšími prvky. Plus 8 zůstává oblíbenou klasikou mezi automobilovými nadšenci pro svou jedinečnou kombinaci britského řemesla a vzrušujícího zážitku z jízdy.

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420608166878(i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference