Veteráni na Truc Sportovní vozy
1971

Alfa Romeo Giulia 1300 Super

Poptávka
28
  • 395 000 Kč
  • 15 500 $
Stav tachometru: 61826
Registrace vozu: 1971
Převodovka: manuální
Palivo: benzin
Výkon: 87
  • krásná barevná kombinace Giulie 1300 Super
  • po celkové renovaci a servisu
  • plně funkční, na českých dokladech
  • bez koroze, krásný lak

Klasická Giulia, tedy rodinný sedan, který zároveň uměl vyhrávat závody. Netřeba příliš představovat: hrdelní projev klasického motoru Alfa Romeo, skvělé jízdní vlastnosti a styl hranaté karoserie baví dosud. Typ 105 se vyráběl v letech 1962 až 1978, a to v různých verzích a provedeních. Představená Giulia 1300 Super byla jako tipo 115.09 představená v roce 1970. Prakticky se jednalo o 1300 ti s motorem z kupé GT 1300 Junior, který vyniká dvoukomorovými horizontálními karburátory. Celkově nabízí báječných 87 koní při 6000 otáčkách a 137 Nm točivého momentu. Při hmotnosti kolem 1010 kg to znamená schopnost rozjet se až na 168 km/h.

Nabízený vůz jsme dovezli současnému majiteli z Itálie asi před třemi roky. Byl v nedokončené renovaci, spočívající hlavně v mechanické práci. Ta byla od té doby odborně udělána – šlo hlavně o repasi brzdového ústrojí, náprav, podvozkových částí a naladění karburátorů. Samozřejmě proběhl běžný servis včetně provozních kapalin. Vůz je aktuálně přihlášený na českých historických dokladech a je plně funkční, ve své originální barevné specifikaci. Auto je bez koroze, s hezkým lakem. Veškerou pozornost lze prakticky směřovat do funkčních úprav, ale i sériová je skvělá. A tohle je zrovna Giulia, o kterou bylo v Česku skutečně dobře postaráno, za to dáme ruku do ohně. Na telefonu vám řekneme, proč jsme si tak jisti…

Veteráni na Truc: parta normálních lidí, kteří milují auta. Desítky aut máme skladem v naší péči a další připravené k dovozu. Rozumíme vašim potřebám, jsme k dispozici pro vaší plnou spokojenost, protože ta je naším cílem. Umíme toho víc – například veškeré dokumenty nutné pro přihlášení vyřídíme rychle a efektivně. Více informací ochotně poskytneme na telefonním čísle +420725474564 (i Whatsapp). Umíme vyřešit dovoz vašeho vysněného auta odkudkoliv (ať už klasického nebo nového) včetně registrace, pojištění a dalších souvisejících služeb.

Mám zájem o toto auto

Široká síť kontaktů
Zajištění dokumentace
Technická kontrola vozu
Nákup a dovoz

Reference

Klasický sporťák z Velké Británie

Klasický sporťák z Velké Británie

Obrátili jsme se na tuto firmu koncem roku 2022 s prosbou o dovoz klasického sporťáku z Velké Británie. Tento vysněný vůz nyní stojí v naší garáži a nejen to. Veteráni na Truc s.r.o nám na základě plných mocí vyřídili i veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením na značky. Velmi oceňujeme jak tuto komplexní službu, tak i komunikaci s majiteli firmy a jejich hluboké znalosti problematiky. Palec nahoru a děkujeme.

Reference

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965

Zhruba před měsícem jsem se obrátil na tyhle Pány (opravdu to jsou Páni s velkým "P"), zda by mi nedovezli vysněné auto. Dokonce i odkaz na inzerát tohoto vozu jsem poslal. Ten byl ovšem po jejich zkontaktování bez odezvy stažen, tudíž byl zřejmě "fejkový", ale obratem mi byly do emailu poslány odkazy na jiné a z nich jsem si auto i vybral. Sice jsem nejdřív váhal, zda upustit od celočervené varianty s dvoubarevným interiérem, ale modrá(tyrkysová) barva s bílou vinylovou střechou a modrobílým interiérem... Prostě, Ford Mustang 4.7 V8 r.v.1965 už stojí v garáži, byl mi dnes(v neděli) dovezen až tzv. "pod nos", takže co víc si přát? Snad jen spoustu km bez nehody a všem ve firmě VETRÁNI NA TRUC mnoho takto spokojených zákazníků.

Reference

Triumph TR6

Triumph TR6

Tyhle kluky jsem si vytipoval na netu. Samozřejmě trochu obavy, ale z prvního setkáni jsem měl dobrý pocit. Bezvadná komunikace. Rychle, spolehlivě,....a Triumphálně :-). Díky kluci Truci.

Reference