Veteráni na Truc Sportovní vozy

Dovoz veterána ze zahraničí

Dovoz veterána ze zahraničí

Sníte o tom, že si pořídíte svého vysněného veterána? Tak hurá do toho, protože za volantem staré klasiky si užijete spoustu neobyčejných zážitků.

Pokud nevíte jak nebo kde si veterána pořídit, rádi vám s tím pomůžeme. Prohlédněte si vozidla, která máme aktuálně v nabídce. Pokud si nevyberete z naší nabídky nebo máte vybraný konkrétní model a specifické požadavky, napište nám. Najdeme vám ho, odborně zkontrolujeme technický stav, zajistíme dovoz a legislativu kolem přihlášení.

Specializujeme se na dovoz veteránů ze zahraničí. Nejčastěji dovážíme veterány z Německa, Holandska, Švýcarska, Španělska, Francie, Itálie, Portugalska a dalších zemí. Dokážeme ale vyhovět i velice náročnému zákazníkovi dovozem téměř odkudkoli.

 

  • Výběr a vyhledání vhodného vozidla - Nejprve zjistíme, jaké jsou Vaše představy a požadavky, na základě kterých najdeme vhodný vůz.
  • Odborné posouzení stavu - Vybrané vozidlo pečlivě zkontrolujeme, abychom zjistili jeho reálný technický stav a případné klady nebo zápory¨
  • Dovoz až do Vaší garáže - O dopravu vozidel se nám stará vlastní, zkušený řidič.
  • Legislativa - Vyřízení všech potřebných dokumentů zabere poměrně dost času, a to i když přesně víte co dělat. Rádi Vás v této úloze zastoupíme.

Pokud chcete být u toho, můžete jet s námi.