Pořiďte si veterána


protože život s veterány je úchvatný a plný neobyčejných zážitků

Chcete se trochu odlišit a zažít ta pravá dobrodružství ve staré klasice?

Tak si zkrátka pořiďte veterána. Specializujeme se na Holandsko, Německo, Francii, Belgii a Řecko, ale dokážeme vyhovět i náročnému veteránistovi dovozem vozidla odkudkoliv.

Jsme zprostředkovatelé dovozu vozidla. Pomůžeme vám při výběru i jeho nákupu, zajistíme převoz i přihlášení. Je to velice jednoduché.

1) Výběr a vyhledávání veterána

Nefungujeme jako většina prodejců, kteří levně koupí, opraví a draze prodávají. Nejprve zjistíme vaše představy, na základě kterých hledáme vhodný vůz. Zároveň vám vypracujeme cenovou kalkulaci, kterou si společně odsouhlasíme. Dopředu víte kolik vás naše služby budou stát. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro konkrétní vozidlo, kontaktujeme prodejce a domluvíme termín prohlídky (koupě vozidla).

2) Odborné posouzení stavu vozidla

Vybrané vozidlo osobně prohlédneme, abychom vám řekli jeho plusy, mínusy a technický stav. Nefungujeme jako jiní prodejci, kteří zatajují vady jenom aby prodali. Jednáme s vámi na rovinu. Chcete se jet na vozidlo podívat s námi a být u nákupu? To není problém. V opačném případě našim klientům na místě zavoláme a řešíme klady a zápory daného vozidla. Je jen na vás, zda-li se pro jeho koupi rozhodnete.

3) Koupě a dovoz

Veterána koupíme a přivezeme až k vám domů. Potřebujete vozidlo někde zaparkovat? Nabízíme vám za příplatek parkování v našich prostorách. Vaše vozidlo bude v suchu a bezpečí jak dlouho budete potřebovat.

4) Zajistíme za vás povinnosti na úřadech

Provozování veterána sebou nese několik povinností. Ty za vás vyřídíme, abyste nemuseli čekat fronty na úřadech. Zajistíme vhodné pojištění pro vašeho veterána– vyplníme všechny nutné formuláře– zaregistrujeme vašeho veterána do registru– dopravíme vám registrační značky na vůz a uděláme pořádek v papírech– poradíme

Za naše ceny se nestydíme, ani je nikde neskrýváme:

 

2015-03_prevody

Podaří-li se nám získat při koupi vozidla slevu oproti inzerované ceně, rozdělíme si ji s vámi napůl. Je to naše motivace nakoupit pro vás vozidlo co nejlépe.Vozidla starší 30 let můžete místo registru veteránů přihlásit do registru osobních vozidel. V takovém případě vám poradíme s odpuštěním ekopoplatku a zařídíme veškeré úkony přihlášení za vás.

Dlouhodobé intenzivní hledání historického vozidla na míru.

Cena historického vozu je vždy individuální, podle růstu trhu, raritnosti daného modelu, originalitě, stavu a dalších parametrů.

Napište nám email pro získání informací o cenách a podmínkách.


 
Prosím, dejte nám vědět proč nám píšete.